Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete késik a menstruációm....

3 hete késik a menstruációm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

eddig még sosem csinált ilyet,és nagyon aggódom.. már lassan több mint 3 hete késik,és eléggé meg vagyok ijedve.. strandra se tudok menni,mit tehetek?

normális ez?


12/L



2013. jún. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

még nem állt be


miért ne tudnál menni strandra?

nem értelek

2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen ez telejsen természetes. Ha nem is érzed jelét hoyg megjönne mehetsz azért strandra csak gyakran ellenörizd magad.
2013. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen fiatalon az sem baj ha 3 hónapig kimarad. Orvoshoz csak akkor kell menned, ha 2 menstruáció között több mint fél év van. Addig ne aggódj! :)
2013. jún. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azért nem tudok menni,mert félek,hogy a strandon jön meg.. :/ vannak jelei,megint tiszta patti vagyok,egésznap sírok,görcsöl a hasam,de nem jön meg..
2013. jún. 21. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Menj nyugodtan strandra, de nagyon figyelj, hogy megjön-e a menstruációd, és ha észreveszed, azonnal gyere ki a vízből! :)
2013. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2013. jún. 21. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) 3. voltam.
2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem probléma ez még a korodban, majd be fog állni 17 éves korod körül.

Nekem pl. 8 hónapig maradt ki, viszont utána rendszeres lett.

2013. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,akkor megnyugodtam. csak az idegesít hogy így nem tudok strandra menni,mert lehet hogy ott jön meg :( és nem szeretnék mindig kifutkározni a vízből h megnézzem
2013. jún. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!