Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz, ha pl. a strandon...

Mi lesz, ha pl. a strandon jön meg?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és elég fejlett szerintem, de még nem menstruálok. Ez jó, viszont itt a nyár, és félek, hogy pl. a strandon jön meg, békésen úszkálok, majd valaki figyelmeztet, hogy vércsíkot húzok magam után. Vagy a táborban... Ez annyira ciki, és elrontja az egész nyaram, soha nem akarok sehova menni, mert félek ettől az egésztől! Tampont meg ugye nem tehetek be, mert azért túl fiatal vagyok, meg nem is menstruálok még... De segítség, hogy oldhatnám ezt meg??

2013. jún. 19. 02:46
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem is kell betenned, de mindig legyen nálad tisztasági betét, szükség esetére. Az anyukád nem magyarázta el a teendőidet? Menstruációt általában megelőzi a váladéktermelődés, ha ezt tapasztalod már kell a betét, ritka, hogy első alkalommal nagyon vérezzen valaki. Nyaralj nyugodtan és figyelj a jelekre, de első sorban beszélj anyukáddal, nővéreddel.
2013. jún. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalam nem elözte meg soha "valadektermelödes", az inkabb a ciklus közepsö, termekeny szakaszara jellemzö.

Viszont nem fogsz "csikot huzni" mert elötte görcsölni fog a hasad, es az elsö cseppeket eszreveszed a bugyidban, amikor pisilni mesz.

Nekem ejszaka jött meg, kora reggel vagy ejjel inkabb jellemzö. A tested JELEZNI FOG, ne izgulj!

2013. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért általában ez nem ugy van hogy egyszer csak elönti az embert az első. Sőt sokaknak az első pár alkalommal még nem is rendes vér jön csak barnás folyás. Sok lánynak mielött rendesen megjönne van barna dolyása, ez nem dok épp csaka bugyin látszódik. Persze ez nem törvényszerű de gyakori. A másik hogy általában mielött megjön szokott fájni a has, derék, kinek mi. Valószinüleg neked is lesz jele. Butasá lenne emiatt nem menni sehova. Ennyi erővel soha többet nem mennél sehova mert jó ideig még nem biztos hogy pontos lesz igy bármikor megjöhet. Hordj magadnál váltás bugyit és betétet, az a tuti. Nyugi nem fog csak ugy minden előjel nélkül a strnadon elönteni....
2013. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De beszélrünk már anyukámmal, meg felvilágosítás is folt, meg blablabla,,.. De oké köszi akkor megnyugodtam :)
2013. jún. 19. 12:00
 5/5 A kérdező kommentje:
* volt
2013. jún. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!