Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Törökszentmiklós és környéki...

Törökszentmiklós és környéki nők. Veletek is szokott kiabálni Dr Karapancsev?

Figyelt kérdés
Voltam párszor már nála vizsgálaton és szinte mindig elkezd kiabálni velem! Lehet előttem valaki felidegesítette vagy csak rossz napja volt de szörnyű milyen durva és mogorva az a fazon! Ma is a vizsgálaton nagyon megkínzott és még le is hurrogott,hogy minek mentem pedig ő mondta,hogy menjek be ha elmúlt ha nem a menstruációm! Mondjátok,hogy nem csak engem szemelt ki dühlevezetésnek! Már kezdek félni tőle! Válaszokat köszönöm!
2013. jún. 17. 14:16
 1/5 anonim válasza:
Én oda be nem tenném a lábam. Személyes tapasztalatom nincs vele de én eddig csak rosszat hallottam róla. Mindenki kb ilyeneket mond arról az emberről mint te
2013. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szégyelje magát a disznó!

A magán rendelésén biztosan csupa bűbáj!!


Lehet hogy így terelgeti szerencsétlen nőket a magánpraxisába...

2013. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam,hogy akkor ilyen ha valaki felhúzza vagy nem szimpatikus neki a nő! Ha lehetne többet én se tenném be oda a lábam de sajnos muszáj menni :(
2013. jún. 24. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ilyen, ha sok a "felvégesi", azokon felhúzza magát mindig. Én is mindig akkor fogom ki sajnos, de én vissza is válaszolok neki, így a végén átmegy poénkodásba az egész. Volt már olyan is, hogy teljesen jófej volt, csodálkoztam is erősen - igaz, egy cigány se volt előttem...
2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trance332 válasza:
Velem mindig rendes, viccekődik. Teszem hozzá az előttem válaszoló hölgynek, annak ellenére is rendes velem, hogy magam is cigány vagyok! A probléméja az igénytelenséggel van a doktorúrnak, vagy ha nem időben érkezik az illető, vagy ha nem viszi magával a szükséges iratokat.
2019. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!