Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 Hónapos a kisfiam és már 4...

4 Hónapos a kisfiam és már 4 hónapja folyamatosan vérzek csak 1 2 napra áll meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Nem tudom hova kéne írni de remélem valaki tud segíteni nekem. 4 Hónapos a kisfiam és már 4 hónapja folyamatosan vérzek csak 1 2 napra áll meg. 4 orvosnál voltam már mindegyik az mondja semmi bajom a vér kép tökéletes. Már nem tudom hova mennyek kihez. Valaki tudna e segíteni nekem bp lakok ha valaki tud egy rendes orvost akkor jó lenne. Köszönöm szépen Mónika

#fáj a pocim
2013. jún. 16. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

De nőgyógyásznál is voltál? Megvizsgáltak kézzel, ultrahanggal is? Csak azért kérdezem, mert ha csak vérképet néztek, az sajnos nem elegendő.

Nőgyógyásznak kellene ezt rendesen kivizsgálnia, mivel mostanában szültél, kapcsolatban lehet azzal is. Mindenesetre ő írhat fel olyan gyógyszert, ami elállítja a vérzést.

2013. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen voltam 4 nőgyógyásznál és semmit nem találtak és már nem tudom kihez mennyek.
2013. jún. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!