Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív lenne? Kép is van

Pozitív lenne? Kép is van

Figyelt kérdés

Csináltam egy tesztet,mivel minden jel arra utal,hogy babám lesz.És a teszten lett egy hajszálvékony halvány 2. csík is. lefényképeztem,átszerkesztettem negatívba,bár így sem látszódik annyira. Csináljak mégegy tesztet?Én látom a 2. csíkot,de nem tudom mit jelent ha halvány és vékony.az is pozitív?

kép: [link]



2013. jún. 15. 17:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem érdemes minden nap nézegetni, olyan gyorsan nem emelkedik a hormonszint, még ha terhes is vagy esetleg. Ha nem jön meg a menstruációd, egy hét múlva ismételd meg a tesztet, reggeli első vizelettel.
2013. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű tesztet vettél? Ha ezek a tüneteid terhességtől vannak, akkor azért illene már kimutatnia. Persze ez nem jelent semmit, ismerek olyat is, akinek egyáltalán nem mutatta ki a teszt, csak vérből - azóta babázik. Szurkolok! (Egyébként én minden reggel csináltam tesztet, mikor reménykedtünk, és egyik reggel még negatív, másik reggel halvány pozitív de időn túl, harmadik reggel ellőttem egy érzékenyebb, drágább tesztet, az egyértelműen pozitív lett. Most 9 hónapos. :) (A két és fél évesem az első tesztnél egyértelmű volt, vele nem is csináltam többet.) Drukkolok!!!! Írj feltétlenül!
2013. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet az a gond,hogy 25-ös érzékenységű.nem tudtam milyet kell venni így nem is mondtam,hogy milyet adjanak,csak egy tesztet kértem.És hát ezt adták,Maria Romed 25-ös érzékenységűt.10es az kimutatná igaz?Olyat veszek és reggeliből csinálom meg!
2013. jún. 17. 15:03
 14/20 anonim ***** válasza:
10-es reggeliből már biztosat fog mutatni, ha késik a menzeszed. Eleve minden teszt reggeliből pontosabb - a dokim szerint nem reggeli teszt nem is ér :D Kíváncsian várom!
2013. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

En is pont ilyen cipoben jarok. Nem tudom eldonteni,hogy pozitiv v. negativ. Csinaltam szombaton reggel egy tesztet amin nagyon halvanyka csik jelent meg. Aztan csinaltam ma reggel egy masikat, amin par masodpercen belul eleg erosen latszott,de aztan par percen belul elhalvanyodott, ahogyan szaradt. Ma kesik 3 napja a havim.

Ez a ma reggelim.

[link]

2013. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös, ez bizony pozitív! Pár nap múlva csinálj még egyet, ha erősödik, akkor minden oké! Ketteske ilyen (még ennél is haloványabb, időn túl csíkos) teszttel indult :)
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Tegnap este is csinaltam es ma reggel is. Valamiert nekem ugy tunik, hogy a ma reggeli az halvanyabb mint a tegnapi. Nagyon bizonytalan vagyok. Tudom, hogy a halvany csik is csik, de ennyire?


[link]

2013. jún. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
15 os voltam amugy
2013. jún. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15-ös Nekem egyformának tűnik. Nem mondom, hogy éld bele magad, hogy babát vársz, mert ilyen kicsi terhességgel persze bármi történhet, de igyekezz minél kevesebbet aggódni rajta! (Mondom ezt én, aki mindkét gyerekemmel végigparáztam a terhességeimet, a férjem és az orvosom szerint is a világ leghisztisebb kismamája voltam. Igaz egy missed ab volt az előzményben. De mennyivel jobb lett volna nem aggódni...) Pár napot várj, és csinálj megint egyet reggel!
2013. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, és Veled mi a helyzet??
2013. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!