Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ettől hüvelygombám?

Lehet ettől hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Nekem egyébként is visszatérő problémám,de canestennel mindig kikezelem magamat,már ismerem a jeleket,nem megyek ezzel orvoshoz.Mostanában kezdtem el rendszeresen járni egy edzőterembe,és tusolás után az ott kapott törölközőt használom (mint mindenki).Ugyan tiszták,én mégis arra gondoltam,ezektől kaphattam el valamit,mert megint előjött a problémám!
2009. okt. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Vigyél inkább saját törölközőt és nézd meg, hova teszed le a cuccaid. A gombák, baktériumok nagy túlélőművészek, legyél körültekintő, főleg, ha hajlamos is vagy összeszedni mindent.
2009. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
most következik a csók és szerelem négyezredik része. háháhá most eltüntettük a pasikat beszéljünk a hüvelygombárol. igen mivolt a kérdése?
2009. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Namármost. Ha neked ez VISSZATÉRŐ problémád, akkor nem kezeltél ki semmit sem: a fertőzés folyamatosan jelen van a vagina hátsó boltozatában, és újra felülfertőződsz.

Elmehetnél egy nőgyógyászhoz. Príma fungicid antibiotikumok léteznek manapság.

2009. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem már többször,kaptam antibiotikumot amior csúnyább volt,és az orvosom is azt mondta,ha felismerem mi ez,magam is kezelhetem gyógyszertári szerekkel...
2009. okt. 10. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legfontosabb, hogy saját törölközőt használj, a ruháidat, türcsidet óvatosan rakosgasd (fehérneműt csak a saját ruháidra), mert ilyen heyleken hemzsegnek a gombák. A saját törölközőt is (a fehérneműidet is) legalább 60, de inkább 90-en mosd ki minden egyes használat után, amíg ki nem kezelted magadat a fertőzésből. Jobbulást!
2009. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!