Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem, miért?

Késik a menzeszem, miért?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja voltam együtt egy sráccal, nem védekeztünk, de kivette, mielőtt elment volna. Utána megjött 1xer, de most magához képest már 4 napja késik (azért mondom, hogy magához képest, mert nekem mindig 23-24 napra jön meg). Most akkor mi van?
2013. jún. 11. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, abból már valami kiderül. Simán késhet is ennyit.
2013. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Védekezni kell és nem utólag sopánkodni!
2013. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csinálj tesztet mielőbb,szerintem még ma.Mivel a megszakításos módszer nem a legbiztonságosabb,benne lehet a pakliban a terhesség,bár ha utána megjött akkor kicsi az esélye,de nem vesztesz semmit ha megcsinálod a tesztet.Legalább megnyugszol(vagy nem)
2013. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az vessen rám követ, aki nem volt még ilyen szituban^^ első és utolsó alkalom volt, nem ér ez ennyi idegeskedést.. köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 11. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen fiú aki a követ veti rád!
2013. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lehet :) Holnap veszek tesztet és megcsinálom. Remélem minden rendben lesz... egyébként vizsgaidőszakba vagyok így lehet, hogy csak a stressz miatt késik és csak én kapom már túl (legyenígy.)
2013. jún. 11. 19:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a tesztet, negatív lett, de még mindig nem jött meg.
2013. jún. 12. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj megint ha nem jön meg. Nálam ilyenkor mindig az van, hogy negatív a teszt, megnyugszom és másnap megjön, remélhetőleg nálad is így lesz :)
2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!