Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suli alatt lesz a menzesem....

Suli alatt lesz a menzesem. Nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Szóval a nyáron jött meg elöször és szeptemberre megjött a 35. napra, de otthon voltam mert megfáztam és mire mentem suliba már nem volt meg. És most szombaton volg megjönni elvileg mert már nagyon göcsölök is és az lenne a problémám, hogy most lesz elöször az amikor suliba lesz meg. Amikor megyek WC-re akkor hogy oldjam meg hogy ne vegye észre senki, hogy betétet veszek ki a táskából, mert mindig ül egy két srác a terembe én meg középen ülök elöl. Szóval, hogy oldjam ezt meg?
2009. okt. 8. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne, baj, ha észreveszik. Engem ez soha nem zavart. Vedd elő, vágd zsebre, menj ki cserélni.
2009. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan alkalom, hogy egyik teremből a másikba mentek, akkor közben menj el és akkor viszed az egész táskát.

Ha állandóan egy teremben vagytok, akkor pl eleve beteszel egyet az egyik zsebedbe, vagy ha kibírod, vegyél fel hosszúujjú felsőt és a táskában csúsztasd az ujjába, és csak aztán vedd ki a kezed a táskából... én így csináltam régen...

2009. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerezz be valami helyes neszeszert, amibe belerakhatsz egy hajkefét, labellót, és a betéted is. így mégsem látszik konkrétan, h mi az. de ne legyél emiatt zavarban, a többi lánynak is megjön az iskolában, egyáltalán nem ciki. ha ez a megoldás nem tetszik, kérdezd meg egy már ilyen dolgokban 'jártás' barátnőd, ő hogyan oldja meg. 17/L
2009. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy diszkrét kis sminktáskám, azt használom erre a célra. De amúgy ne izgulj, ez már nem tabu. Egy fiúosztálytársam konkrétan tampont akart szerezni tőlem...
2009. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy kisebb neszeszered, amibe el tudod tenni? akkor csak azt kellene kivinned a vécébe, és kész. Vagy valami kisebb piperés tatyó...
2009. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre mentek a válaszok :D
2009. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én amíg betéteztem, addig úgy csináltam, hogy reggel mikor odaértem a suliba, akkor rögtön cseréltem-->rögtön a WCbe mentem az osztályba bemenetel előtt.

Otthon előre kibontottam a betétet, hogy ne kelljen vele csörögni, és a 10db-os papírzsepis zacskóba vagy hogy mondjam beletettem a betétet(persze a fóliát rajta hagytam csak már nem kellett leszaggatni róla)

és így teljesen olyan volt mintha pisilni mennék és vinném a zsepit :D

mióta tamponozok, sokkal egyszerűbb, mert elfér a zsebemben vagy ugyanúgy a papírzsepik között :)

csak arra vigyázz, hogy ha kér vki tőled zsepit, akkor nehogy betéttel együtt add oda :D

17/L

2009. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
először én is féltem emiatt, hogy meglátják vagy valami. Meg is látták de nem gáz, tudják a fiúk is nagyon jól hogy nem szórakozásból csináljuk, ám attól függ, hanyadikos vagy, mert ha olyan 4, 5(bár ezt kétlem:D) akkor még elég gyerekesek és lehet cikiznének vele, de olyan 7.8.ba ez már nem téma
2009. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kéne rejtegetni a lányoknak az intimbetétet vagy a tampont, csak sajnos vannak olyan idióta fiúk, akik röhögnek, ha meglátják! Pedig ebben semmi vicces nincs!!! Nem tudom, sok fiú miért nem veszi természetesnek, hogy a lányok menstruálnak!!! Én is fiú vagyok!
2009. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, más lányok is menstruálnak az iskolában és lám, nem is vetted észre, hogy hogyan oldják meg! Ahogyan te sem lesed az ő minden lépésüket, hidd el, a többiek sem - így a fiúk sem - figyelnek árgus szemekkel téged.

Nem kell kétségbeesve és különféle fondorlatokkal rejtegetni a betétet vagy tampont, de azért légy vele diszkrét! Betétből vigyél gyárilag egyenként csomagoltat, az olyan kicsi, hogy akár a tenyeredben is elfér, feltűnés nélkül ki lehet venni a táskádból és zsebre tudod tenni. Tamponnál ez nem is kérdés. A Wc-ben pedig már nem kell foglalkozni azzal, hogy zizeg-e a csomagolás, amikor kibontod a fülkében, a kutyát nem érdekli, ahogy valószínűleg te sem jársz be szünetekben hallgatózni.

Meglátod, csak eleinte furcsa, aztán úgy belejössz, hogy már te fogsz itt tanácsokat osztogatni a témában :=)

2009. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!