Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szokjak hozzá?

Hogyan szokjak hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egészen mostanáig csak toppot hordtam de már szeretnék váltani igazi melltartóra. Van is egypár, de mind kényelmetlen, és fél.óra után bele tudok őrülni, hogy érzem hogy rajtamvan, és nem olyan, mint a topp.

Hogyan szokjak hozzá? Volt valakinek hasonló problémája?? :o

(amugy maga a mellem is.kicsi, kb 70/a körül lehet. ) 14/L



2013. jún. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél szélesebb hát és vállpántos melltartókat. Mi az ami kényelmetlen benne?
2013. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el egy fehérneműboltba, olyan igaziba, pl triumph, aranypók stb és kérd meg a nénit, hogy segítsen választani, lehet nem jó fazont próbálsz...bár 70/a- hoz teljesen jó a top
2013. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlen a melltartó, akkor maradj a topnál.
2013. jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, koszonom mindenkinek a válaszokat! :)
2013. jún. 8. 10:06
 5/5 anonim válasza:
először nekem is furcsa volt,de hozzászoktam, és már azt hordok. ha átlátszódik a top, vegyél fel melltartót. majd hozzá fogsz szokni:) én 1 hét után megszoktam, most már szívesebben hordom, mint a topot. :)
2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!