Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy ideje olyan átlátszó,...

Szasza0220 kérdése:

Már egy ideje olyan átlátszó, bugyin megszáradva fehér színű folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rákszűrésem jó, tenyésztésem is nagyon jó. Vizsgálat szerint nincs semmi bajom, azt mondta a nőgyógyász. De mégis zavar a dolog, mert nem kis mennyiségben jön és tisztaságit kell hordanom egyfolytában :( a válaszokat előre is köszönöm
2013. jún. 1. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A természetes folyás, ha nem fertőzéstől olyan, amilyen, akkor azzal minden rendben van, úgy kell elfogadni, ahogy van. Van akinek kevesebb és van, akinek több a normál folyása.

Amúgy ezt a szervezetben végbemenő hormonális változások is befolyásolhatják, pl. hol tartasz éppen a ciklusodban.

És ha ajánlhatom, inkább legyen foltos a fehérneműd, minthogy minden nap tisztaságit használj, mert a tisztaságitól nem tud rendesen szellőzni a bőr! Nekem ezt bőrgyógyász ajánlotta.

2013. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót szedek már olyan 3 hónapja. Tisztaságit azért kell beraknom, mert még néha a nadrágon is látszik és nem jó érzés :(
2013. jún. 1. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Taplalkozastol lehet, pl lehet h tul sok szenhidratot eszel, amit a gombak nagyon szeretnek, ezert h a szervezeted megelozzon egy gombas fertozest, tobb valadekot termel.

Vagy nem nagyon akarok belemenni a szexualis eletedbe, de pl gumi vagy sikosito is okozhatja. Idegen/irritalo anyagkent erzekeli a tested es megprobalja "kimosni" ugymond.

2013. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlóval védekezünk csak. enni meg szinte nem eszek, napi 3 szendvics meg néha főt kaja, ami szinte mindig ugyan az. ebben nincs változásom. ciklusom meg középtájt jár. csak mikor elkezdtem szedni a Réziát kicsit felbomlott a hormonrendszerem, és azóta van ez, előtte szinte nem is volt ilyen
2013. jún. 1. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez normális fehérfolyás.

Csak a tisztaságival tudsz segíteni rajta.

2013. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönőm szépen az eddigi válaszokat! egy kicsit nyugodtabb lettem. csak kár h nem lehet tenni ellene semmit. bár mondták nekem a vitagyn C-t, csak nem tudom mennyire lenne hasznos
2013. jún. 3. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!