Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy petefészek gyulladás?

Lehet, hogy petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam olyan ügyes,hogy lecsüccsentem egy szép hideg kőre,3 nap múlva már éreztem,hogy ennek nem lesz jó vége,mert elkezdtem fájdogálni,mondjuk nem pisiltem többet,de olyan fura érzésem volt.Aztán olyan lett mintha a petefészkemnél szúrkált volna,de csak a bal oldalon és nem egyfolytában.Inkább olyan mindjárt megjön érzésem volt,úgyhogy elkezdtem inni cickafark teát,plusz csalán teát és cickafarkból készített ülőfürdőben csücsülök minden nap.Ez csak 2-3 napja volt.Nemtudom már csak azért produkálom e a tüneteket mert itt olvasgatok az oldalon,vagy mert van e valami bajom,mert egy hete is elmentem sebészetre mert azthittem kiújult a végbélsipolyom.Azért nem mentem még dokihoz,mert csak este fáj,de az sem fájdalom,hanem mindjárt megjön érzés és az sem úgy fáj,hogy a falat tudnám kaparni,sőt inkább csak kellemetlen mert bebeszélem magamnak,hogy ez van...Folyásom sincs,nem fáj sehol csak ez a mindárt megjön érzés,de a pici szurka a petefészkemnél:S


Tudom most mindenki azt írja majd,hogy menjek orvoshoz mert látatlanban senki nemtudja megmondani mi van,ami igaz is,én is midnenkinek ezt mondom,de úgy félek elmenni.Kicsit koros vagyok már a 21 évemmel és még sosem voltam.Nem a vizsgálattól félek egyébként,inkább a dokitól,hogy leordítja a fejem,ha kiderül,hogy még nem voltam ,de hát eddig ok sem volt rá,mivel nem volt panaszom és hááát nem élek szexuális életet sajnos...ez utóbbi miatt mégjobban tartok tőle,félek,hogy le fog nézni,hogy ejjj 21 éves és még szűz...:S(mellékes,hogy miért,nem a külsőm vagy igénytelenségem vagy miatt,pszcihés okai vannak)...Menjek,vagy próbálkozzak még a fürdővel vagy azonnal go a doki?Tudom,hogy nem játék a petefészek gyulladás csak....:S


2009. okt. 6. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem játék,menj dokihoz.És nem a korodat fogja nézni,és hogy szűz vagy e.Ez nem szégyen.Hidd el én már megjártam,azóta is bánom hogy nem mentem el hamarabb.

Gyógyulj,és irány orvos!

2009. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok,én fél évig jártam orvoshoz egyfolytában,most is mehetnék.Ne halaszd el,és nem ciki hogy szűz vagy nem azt nézi.

22/L

2009. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:)

Mégis olyan cikinek érzem ezt:SMost,hogy olvasgattam,még a 18 évesre is furcsán néz a doki,holott neki semmi joga nem lenne ítélkezni mások fölött,csak ettől félek:SEz az egy dolog amitől félek,felőlem úgy vizsgál ahogy egy nem szűz nőt,csak ne ítéljen el ezért,mert tényleg nem jókedvemből maradtam még ez az undormány:S(tényleg lett volna alkalom,nem egy barátom volt már,csak egy kiskori trauma miatt,le kell állnom a behatolás előtt,szóval minden más megy)...

2009. okt. 6. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az orvos várja a következő pácienst és nem azzal foglalkozik, hogy ki mennyi idős meg hogy szűz-e még, hanem az aktuális női probléma megoldásával. Nem szabad ilyenekkel játszani, az is lehet, hogy cisztád van vagy akármi. 21 évesen ne szégyelld magad senki miatt! Érett nő vagy, bízz magadban egy kicsit és ne adj ennyire mások véleményére, hanem Te érezd jól magad! :)
2009. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!