Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálok olyan sokáig?

Miért menstruálok olyan sokáig?

Figyelt kérdés
Július végén elmentem a nőgyógyászhoz,mert 1 hónapot késett.Kiderült,hogy hormonzavarom van,amire írt fel egy duphaston nevű tablettát.Egyszer szednem kellett 5 napon át 2x.utána megjött,bár így is 6 napot késett,inkább barnás színű volt,nem is annyira nevezném vérnek.2x 10 napont át szedtem,akkor 4 nappal hamarabb jött meg,és ma már a 10.nap,hogy tart,de a 10 nap alatt se az az igazi menszesz volt,inkább barnás valami,és az is kevés volt.Ma viszont elég nagy mennyiségű,rendes menszeszem volt. Úgy,hogy előtte barnás valami volt,és én azt is menszesznek hittem.Lehet,hogy hülyén írtam le az egészet,de nem tudtam másképp kifejezni.Amúgy tuti a gyógyszer miatt van,korábban,bár szabálytalan volt a ciklusom,mindig 5 napig tartott,u.a. mennyiség/minőség.Most az egész felborult.Nem akarok már gyógyszert szedni...Várjam meg,míg vége lesz? Ha orvoshoz megyek,tuti felír valamit,de most mondjam azt egy dokinak,hogy bocsi,nem kell a gyógyszered,eddig is megvoltam nélküle?
2009. okt. 5. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

mostmég....majdha gyereket akarsz és egyszerűen sehogysem megy, akkormajd visszagondolsz arra h tényleg olyan jól megvoltál e az orvosod gyógyszerei nélkül...várd meg mi lesz a menzeszed vége, ha irreálisan sokáig tart, akkor menj vissza hozzá és mond el neki, h ez vajon normális e?

a 10 nap még annyira nem irreális, majd 2 hét körül kezdj el gondolkodni

2009. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,de mikor nem szedtem gyógyszert,akkor annyi volt,hogy jó,késett,de mikor megjött,tudtam,meddig fog tartani/milyen lesz.Most kezdett el "szórakozni",amikor elkezdtem gyógyszert szedni,és még azzal együtt se volt szabályos.Ami előtte volt amúgy (barnás) sztem nem számított nagyon annak,,,A mostani tényleg az az igazi.
2009. okt. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!