Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatért volna a vesekövem?...

Visszatért volna a vesekövem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
tavaly volt már 2x vesekövem,kipisiltem!most megint olyan 2 hete a jobb alhasamnál fájdogál a hasam nem vészesen csak érzem,illetve többet is pisilek,de még homokszemeket nem láttam a vizeletemben,de a wc formája miatt szerintem nem is fogok XD a nőgyógyász cisztát nem talált tapogatással és kóros elváltozást sem!ez megint vesekő?jobban örülnék neki mint vmi gyulladásnak mert baba projectben vagyunk!
2013. máj. 25. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangon voltál?
2013. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem változtattál szokásodon a vesekő kipisilése után, akkor bizony újra kialakulhat vesekő. Igyál sokat, van vesekő roncsoló gyógytea. Keress rá, milyen teát kell venned
2013. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem voltam ultrahangon,jövőhéten megyek,de nem fogják a vesémet ultrahangozni,mert nőgyógyászatira megyek,azt letudom és akkor utána kérek oda is beutalót!egyébként régen én vény nélküli gyógyszert szedtem az segített,illetve még utána is nem jött vissza,most egy éve nem szedem:S és ismét fájdogál a hasam!akkor ez az lesz szerintem!a vesekő befolyásolja a teherbeesést?
2013. máj. 25. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahogy a 2. válaszoló is írta, igyál nagyon sokat!!!
2013. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megpróbálok,de mivel ennyit pisilek már szinte nem is mertem sokat inni,de akkor belehúzok!illetve veszek ma egy sört hátha!
2013. máj. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!