Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha késik a menstruációtok és...

Ha késik a menstruációtok és olyan helyre mentek ahol nem tudsz akármikor kimenni wc-re mit teszel be? Tisztaságit és bízol benne h nem lesz gáz vagy eü. -i betétet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál betétet. Nem akarok állandóan ezen parázni, hogy mikor ázok át a tisztaságival.
2009. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én a legnagyobbat(az éjszakait)szoktam de csak azért mert nekem nagyon megszokott lenni:S

a kicsit nemajánlom mert mivan ha átázol...jobb ha a normált használod ilyen helyzetben:)

2009. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösz a gyors választ!(:

kíváncsiságból kérdeztem...én is úgy szoktam,hogy rakok be rendes betétet,hogy ha megjönne ne ázzak át:D

2009. okt. 4. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig fáj a hasam előtte 1-2 nappal.Én egészségügyit teszek be. Virág

2009. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek raknál be tisztaságit, ha megvan? Az nem arra való!
2009. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írta, hogy megvan, hanem késik, tehát bármikor megjöhet. Olvasás...
2009. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mikor tudom, hogy meg fog jönni előtte egy-két nappal már rakok be betétet és hordom magamnál a kis tamponkáimat.
2009. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a mellem már feszült a héten többször is,egyszer a hasam is fájdogált.Csütörtökön kellett volna megjönnie,de még mindig nem jött meg.Most már a mellem sem feszül és nem is fáj a hasam.

Igazából annak örültem,hogy nem csütörtökön jött meg,mert pont az nap van dupla tesim és nem lehet közbe kimenni óráról(cserélni sem).Pedig nekem mindig csütörtökön vagy pénteken jön meg.De most már megjöhetne mert az pont jó lenne ha csütörtökönként a vége felé járnék már.

köszi a válaszokat!

2009. okt. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!