Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal oldalt alhasi fájdalom....

Bal oldalt alhasi fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most fog elmúlni, viszont mikor reggel felkeltem nagyon szúrt ott oldalt :S mitől lehet??

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 21. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is tisztázd magadban, hogy a beleid nem tömődtek e el. Szorulásod van akkor attól fájhat 2., Vagy ha nő vagy , akkor petefészek gyulladás. 3., lehet vakbél, ami átsugároz. menj orvoshoz az a legbiztosabb kitakarított belekkel (hashajtó) hogy kitudja tapintani az okot
2013. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás kevésbé valószínű,mert ha át is sugárzik,nem csak a bal oldalon egy ponton fájna.Lehet petefészek gyulladás,de nagyon valószínű,h a vastag beleid fájnak. Gyakran van ilyen mással is,legtöbbször székeléssel megoldódik. Ha nem,akkor menj el orvoshoz.
2013. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szigmabél gyulladás?
2013. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Puffadt a hasad? vagy betapintható. Feküdj hanyatt, és nyomd le két tenyérrel a hasadt, aztán hirtelen engedd fel. Figyeld meg hol fáj.
2013. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a ciklusod közepén vagy, olyankor megszokott a nőknél a szúró érzés a petefészkeknél (nekem is van hogy csak az egyik oldal szúr, és kicsit keményebb meg érzékenyebb a hasam).
2013. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,kedves utolsó éppen lehetne,de most van a menses végén :)
2013. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt nem láttam. :)
2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!