Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógynövénytea hatásos...

Milyen gyógynövénytea hatásos petefészek ciszta megszüntetésére, csökkentésére?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem a nődokim, hogy valamilyen hormon hiánya miatt nem reped meg a tüszőm, vagy is abból a hormonból abban az időben amikor többnek kellene lenni nincs sok és ezért alakul át cisztává a menzesz idején. Olvastam a neten, hogy a barátcserjének van hormonserkentő hatása. Meg a palástfű is jó női bajokra. Hogy kell ezeket használni? Vagy nem tud valaki olyan embert, aki tud segíteni ilyen teakeverék összeállításában? A ciklusom normális, mindig rendszeresen megjön, csak a cisztát kéne eltüntetni, mert sokszor iszonyatosan fáj.


Köszönöm a segítséget!


2009. okt. 3. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt egy jó gyógyszerész pontosan meg tudja mondani Neked. Petefészek-problémákra az alábbi keveréket szokták javasolni: (gyógyszertárban és gyógynövényesben kapható elkészítve is, csak nem tudom a nevét)


"Egyenlő arányban keverjünk össze a következő gyógynövényeket:


- körömvirág


- kamilla


- cickafarkfű


- citromfű.



A keverékből egy púpos teáskanálnyit forrázunk le egy csésze vízzel, hagyjuk 15 percig állni, majd szűrjük le.


Három héten át, naponta 2 alkalommal, melegen, éhgyomorra vagy étkezés előtt fogyasszuk."

2009. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!