Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok folyás. átlátszó....

Nagyon sok folyás. átlátszó. A tsztasági átázik. Kicsit fája hasam. Kb 1 heteés olyan ura érzésem van odalent. Miez?

Figyelt kérdés
anya szerint vnmi ronda fertőzésem van. folyás erős, néha viszket... borotválom,de ez nem hiszem h bármit befolyásol. nem vagyok szűz, kb het 3×4× sex... anya atmondta h nemvisz el orvoshoz, mert ez mennyire gáz h 15 évesen nemi életet élek. mit tegyek?:S kezdek bepánikolni.. mert rengetega folyás, de átlátszü.. és érdekes szaga van:S nem teljesen ojan mint szokott! kb 2 -3 hete ien. a bartommal gumizunk, 7 hónapja. mensim normális, nincs vele probléma.épp most szőrtelenítettem, és most rendkívül viszket:S gomba? fertőzés? orvos? canesten? SOS 15\\\\L
2009. okt. 2. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
mensim 24.éntől 28.áig volt:)
2009. okt. 2. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvos!! Anyukád meg elég elmaradotr gondolkodású, örüljön, hogy nem terhes vagy, vigyel el orvoshoz!! Milyen szülő már az ilyen...
2009. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, anyádnak érdekes a hozzáállása. Orvoshoz kell menned mindenképpen. Nélküle nem tudsz elmenni?
2009. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, ez nem játék, egy komoly fertőzés elég sok problémával is járhat. Megértem, hogy szégyenli kicsit, hogy a lánya ennyi idősen már nem szűz, de sajna a mai világban ez már majdhogynem természetessé vált a kistini körben.

Inkább az egészséged, mint a büszkesége. Amúgy szerintem egyedül is elmehetsz.

2009. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát a helyesírásod miatt elég nehéz volt kibogozni... :D

Anyud ne utólag hisztizzen, ha már kész a baj. Inkább az a ciki, ahogy ő gondolkozik... Tessék elmenni nőgyógyászhoz, anélkül semmit se tudsz tenni. Az egészséged a legfontosabb, menj egy barátnőddel :)

2009. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elmehetsz egyedül is orvoshoz, nemkell hozzá anyukád.

keresd meg a helyi sztk-t, menj oda az infoba és mondjad h nőgyógyászhoz jöttél. odaadod a TB kártyád, majd felmész arra az emeletre ahol a nőgyógyász van, és vársz míg nem hívnak. ennyi az egész.

az átlátszó sok folyás nemigazán gombára vall, de mivel viszket így valszeg gombád is van. canestent felesleges venned, mert az max a viszketést szünteti meg, de a fertőzés ami az átlátszó folyást okozza, azt nemfogja.

mindenképp menj el egyedül.


(látod, inkább hallgattál volna anyádra mikor mondta h ilyen korán még neveszítsd el a szüzességed. márha mondta...)

2009. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akk elmegyek bnvel... kell beutalo házidokitol? nemhiszem amiatt lenne, mivel gumival védekezünk. tempont hasznáok éjjel is... + suliban wc.. stb.:S
2009. okt. 2. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is ne pánikolj! Bárkivel előfordulhat, hogy összeszed valami fertőzést, nincs ebben semmi szégyellnivaló. Ha drága anyukád ilyen "kedvesen melletted áll" (én is anyuka vagyok, és nem tudom elképzelni, hogy ne segítsek a kislányomnak), ne törődj vele és menj egyedül vagy a barátnőddel, barátoddal nőgyógyászhoz.

Nem kell beutaló! Az SZTK-s "ügyintézést" előttem már leírták. Az SZTK-ban ráadásul ingyen is van, tehát semmi sem indokolja, hogy anyukádra várj. Hétfőn feltétlenül menj el vizsgálatra!

2009. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
besűrűsödött és fehér lett a folyás.:S szoval hnapután go nődokihoz:S kösszi a segítséget!
2009. okt. 3. 22:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy most változott a színes és az állaga, azt jelent(het)i, hogy többen lettek a kórokozók. Mindenképpen menj hétfőn nőgyógyászhoz!

Jobbulást!

2009. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!