Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hüvelygomba,...

Mi lehet ez? Hüvelygomba, hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

kb. 5 napja sárgás túrószerű folyásom van és eléggé viszket és néha fáj is odalent):

Mitől van ez? Semmi szexuális életét nem élek

kb. 2,5 hét mulva tudnék elmenni orvoshoz, elébb sajnos nincs rá lehetőségem. Ugye semmi következménye nem lesz?

14 éves nagyon elkeseredett lány


2013. máj. 17. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne, ha előbb elmennél orvoshoz. Miért nem tudsz korábban elmenni?

Fertőzést/gombát nem csak nemi úton tudsz összeszedni, hanem pl. WC deszkán is össze lehet kaparni egy jó kis fertőzést.


Nem tudnál mégis elmenni nődokihoz?

2013. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem:/ Cserediák program lesz és Finnországba leszek, holnap délután indulunk
2013. máj. 17. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a Canesten Kombit.

De akárhogy is alakul, ha visszajöttél, nézzen meg doki. Akkor is, ha elmúlnak a tüneteid.

És vigyél magaddal az útra elegendő tisztasági betétet.


Anyukáddal beszéltél róla, ugye?


[link]

2013. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt nem írtad, hogy szűz vagy-e még. Ha igen, a hüvelytablettát, amit írtam, felejtsd el. Menj be holnap patikába (plázákban van, ahol szombaton is nyitva van), és kérj tanácsot a patikustól. (És anyukádtól otthon.)
2013. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok
2013. máj. 17. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A hüvelyi fertőzéseknek sok esetben semmi közük a szexhez, szűz lányok is elkaphatják. Viszont mindenképpen kezelni kell orvos által felírt gyógyszerrel, mert ha nem megfelelően kezelik, rosszabb is lehet.
2013. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!