Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszedtem valami fertőzést,...

Összeszedtem valami fertőzést, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megyek orvoshoz, de csak jövő hétre kaptam időpontot, viszont addig megőrülök úgy viszket, csíp-szúr alul. Mit csináljak ezzel, amíg az orvoshoz el nem jutok?
2013. máj. 16. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamillás vattával törölgesd, vagy canesten kombi. 3 napos kezelés, nekem jó volt.
2013. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben sürgősséggel is fogadniuk kellene.
2013. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Canesten combi nekem is segített!
2013. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtad az orvosnak, hogy SOS a dolog? Ilyennel nem kéne váratni az embert, ha már amúgy is gáz, lehetnek komolyabb következményei. Telefonálj, kérj új időpontot. Vagy menj sztk-ba. Komoly fertőzés esetén kamillával semmire nem mész. A Canesten meg felesleges, ha nem is gombád van. Esetleg ha beszélsz orvossal telefonon, kérdezd meg, hogy amíg el nem jutsz, mit ajánl.
2013. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan gyulladásom, hogy 2 nap után elsírtam magam mindig, mikor WC-re mentem, leültem, stb. Nem kis adag antibigyó kellett a kikezeléshez. És ráadásul nem is egy féle gyógyszer.
2013. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!