Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj velem? Már 2 hónapja...

Mi a baj velem? Már 2 hónapja nem jött meg.

Figyelt kérdés
Tehát először jött meg, júliusban, és azóta még semmi kb 7-én kellene megjönnie, de ha most sem jön meg a menstruációm akkor már 3 hónap lenne már baj, nem? Létszi segítsetek!!
2009. okt. 1. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most keztél menstruálni akkor ez normális.lesz amikor egy egy hónap kimarad majd szép lassan beáll a rendes kerékvágásba.de azért a naptárba jegyezd fel.
2009. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A női ciklus hossza azt hiszem 26 és 35 nap között mondható normálisnak. A három hónap semmiképpen sem az. De mivel még fiatal vagy, lehet hogy nem állt be a hormonrendszered. De ezt csak az orvos tudja megmondani! Mindenképpen vizsgáltasd meg magad!
2009. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressztől,alultápláltságtól(ezalatt értem a nem megfelelő,vitaminszegény táplálkozást v fogyókúrát),de még sok minden bezavarhat-keresd fel az orvosod!
2009. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes?

Élsz nemi életet?!

2009. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
terhes biztos nem lehetek,de orvoshoz sem akarok elmenni!
2009. okt. 13. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
:DD ezzel én is igy vok, csak én már 5 hónapnál tartok:S sajnos...
2009. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 2 hónapnál vagyok, de én lehettem volna terhes is, hát elmentem az orvoshoz. 2 hét utánajárásomba került, hogy kiderítsék nem vagyok terhes, mert a HCG-ém hol ennyi volt hol annyi.

Ezek után már én is azt mondom, hogy el ne menjetek orvoshoz, de mondjuk én legalább már biztos lehetek.


Az egyi doki azt mondta teljesen egészséges nőnek is kimaradhat a menzesze 2-3szor, ha egy hónap múlva nem jön meg, akkor kapok valmi ciklusrendező gyógyszert.

2009. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, csak én már nagyon meg vagyok ijedve, mert most még csak előszőr jött meg és máris 3 hónapja kimaradt...
2009. okt. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!