Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hogyan tudom...

Mi lehet ez? Hogyan tudom eltüntetni őket? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nemrég elkezdtem szőrteleníteni magam intim területeken, és amikor néztem a tükörben, nehogy elvágjam magam, észrevettem, hogy kis gumók vannak a szeméremajkam, és a combom között, a bugyim gumijának vonalán... Mint a kis pattanások, ki is tudtam őket nyomni, fehér zsírszerű anyag távozott belőlük. De a heg ottmaradt... Olvastam neten, hogy tűzzel fertőtlenített tűvel ezeket ki lehet nyomni. meg is történt, akkor viszont vérrel keveredett folyadék jött ki belőlük... Most lilás, fényes heg van a helyükön. Nagyon csúnya, és most egyszer több ilyen - jóval kisebb, mint az előző, és sokkal inkább sima pattanásra hajazó - göb alakul ki a másik oldalon is! Mi a franc lehet ez? Mivel tudom eltűnteni? Olyan csúnya!
2013. máj. 6. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szőrtelenítés miatti kis szőrtüszőgyulladások. Nehogy tűvel kezd még egyszer szurkálni, mert maradandó hegeket okozol magadnak. Fürdés után használj hintőport de csak külsőleg. Ez segíteni szokott.
2013. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, annál nagyobb GÖBÖK ezek! Szőrtüszőgyulladást felismerem.
2013. máj. 6. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb ha megmutatod nőgyógyásznak. Így látatlanban felesleges találgatni.
2013. máj. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ott lévő zsírmirigyek tömődnek el. Eltüntetni tényleg csak kinyomkodással lehet őket.Mondjuk szakember jobban megcsinálná. Ha viszont hajlamos a bőröd arra,h heggel gyógyul,minden ilyennek nyoma marad főleg ezen az érzékeny vékony bőrrel fedett területen. Ezek idővel halványulni fognak,de teljesen nem valószínű,h elmúlnak. Próbáld meg ott is napoztatni,akkor kevésbé feltűnőek.
2013. máj. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznak mi köze ehhez??????
2013. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyulladás a szőrtelenítés miatt. Ne szurkáld.
2013. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A borotválás miatt begyulladt.

Fertőtlenítsd és várj. Magától el fog múlni.

2013. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!