Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyásom van. Mitől lehet?

Véres folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap és tegnap előtt (14-15. napon) véres folyás jelentkezett nálam. Tudom, hogy ez lehet ovuláció miatt, de még soha nem volt ilyen, ezért szeretném kérdezni, hogy mitől lehet ez.

Egyéb információk, amik talán számítanak: 20 éves vagyok és szűz (tehát fogamzásgátlót nem szedek), a utolsó menstruációm 1 hetet késett, már most stresszelek a vizsgaidőszak miatt, illetve hétvégén nyilvános wc-t használtam (talán elkaptam valami fertőzést?).

Forduljak sürgősen nőgyógyászhoz?

Köszönöm előre is a válaszokat


2013. máj. 1. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Menj el gyorsan valami nőgyógyászhoz

Fontos, hogy megállapítsa miért van

s tudjon adni rá valamit

2013. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, h a menzeszed kicsit hamarabb

akart megjönni?

2013. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

De lehet valami fertőzés is

(a nyilvános klotyó miatt)

Menj el minél hamarabb nőgyógyászhoz

Az a biztos

2013. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak az a biztos, amit orvos mond.
2013. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

szerintem semmi bajod, ne izgulj, ovuláció.

Erősebb a stressz miatt.

2013. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

peteérés. az nem jelent semmit hogy eddig nem volt ilyen. egyszer el kell kezdődnie ennek a véres folyásos dolognak is.

sokaknak van véres folyása ovu alatt,nekem sem volt egy ideig,aztán minden peteérésnél volt és a mai napig is így van.

egy orvosi könyvben az áll hogy természetes jele az eseményeknek(peteérés).

sőt,nekem peteérés alatt van már ilyen folyás,egy ideig nincs,aztán megint van kábé a mensi előtt 1 héttel megint és addig tart amíg meg nem jön.

2013. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 3. nap elég erős volt a folyás, de mára szinte teljesen elmúlt. Valószínű, hogy tényleg ovuláció, de azért még figyelgetem magam. :) Köszönöm még egyszer!

2013. máj. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!