Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifakadt a Bartholin mirigyem....

Kifakadt a Bartholin mirigyem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete fedeztem fel a dió nagyságú gennyes csomót, kaptam rá a nőgyógyászomtól Doxiciclint, jegeltem. Ma délelőtt rettentően fájt, nem bírtam se ülni, se állni, úgy éreztem, hogy megbolondulok, aztán kifakadt magától. Nem fáj egyáltalán. Ilyen sárga gennyes váladék folyik belőle. Most mi a teendőm? Mindenképpen issza kell vele menni a nőgyógyászhoz?

2013. ápr. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen azonnal menj vissza! Amilyen gyorsan csak tudsz, legalábbis szerintem, nekem is volt és magától nem tudott kifakadni, de miután kilyukasztották, többször is vissza kellett mennem, hogy kitisztítsák, anélkül elfertőződhet. Legalábbis telefonálj oda a dokidhoz, hogy mi a teendő.
2013. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, tartsd tisztán.

A bartholin mirigyek 80%-a magától szokott kifakadni.

2013. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi teendőd.
2013. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!