Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennek van valami köze ahoz...

Ennek van valami köze ahoz hogy még nagyon fiatal vagyok, lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok PCO szindromás és IR-em is van.5hónapja szedem a meforalt, most voltam vérvételen és az ösztadiol szintem nagyon nagyon alacsony. A ciklus 3. napján <73pmol/L és a normális 99,1 lenne.
2013. ápr. 27. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a PCO miatt van nem a korod miatt. Rendesen tartod az IR diétát és sportolsz is rendszeresen?
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy nagyon nehezemre esik betartani,és nagyon el vagyok keseredve.ott tartok hogy rajtam már semmi sem segít.
2013. ápr. 27. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig a kezelés nem hat ha te nem teszed oda magad. Eredményes javuláshoz kell a diéta és a rendszeres sportolás is. Tudom, szar ha az emberrel ilyet közölnek ilyen fiatalon, ki kell kicsit borulni, kisírni magad aztán menni tovább és tenni amit tenni kell és nem szabad tovább csüggedni. Idővel teljesen beleszoksz majd ebbe is.
2013. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!