Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet peteérés a 18. és 23...

Lehet peteérés a 18. és 23 nap között egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a 18. napon volt a barátnőm peteérése és akkor szeretkeztünk. Persze még szűz volt szal nem kell olyan "nagy" menetre gondolni. Épp, hogy csak eljutottam én a csúcsra, de mielött elmentem volna kihúztam belőle a péniszem és megvártam míg vége a "folyásnak" és utána húztam le a gumit, de ugyanakkor mégis parázok fiú létemre, hogy a barátnőm ettől terhes lehetett. Lehetséges ez?
2008. jún. 15. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
vagyis rosszul fogalmaztam. Bocsánat. Nem akkor volt a peteérése hanem olyan időben lehetett. ezért kérdeztem, hogy ez az 5 nap alatt isvolt több aktus és, hogy lehetett-e még akkor peteérése
2008. jún. 15. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Gumiban csináltátok? És nem is benne mentél el? Akkor szerintem nem kell ennyire aggódni! Persze, hogy lehet peteérése neki is, de attól még nagyon icipici a valószínűsége, hogy ettől terhes lesz!!! Nem szabad ennyi aggódással elrontani az együttlétet. Ha nagyon féltek, akkor gumi mellett hazsnáljatok pharmatexet és még a gumi kiszakadása esetén is "meg vagytok mentve".
2008. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A peteérés eléggé kszámíthatatlan dolog. Azt mondják félidőben van, azaz egy 28 napos ciklus esetében 14. nap körül. De ez nem mindenkinél van így, meg a ciklus sem mindig 28 napos és vannak rendkívüli peteérések és tini korban ez még nehezebben meghatározható, hiszen még nem rendszeres a ciklus és ilyenkor még többször fordul elő rendkívüli peteérés. Szóval lehetett neki.


De felesleges aggódnod, hiszen gumi is volt, ki is vetted, nyugi.

2008. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!