Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kenetből ki lehet mutatni a...

Kenetből ki lehet mutatni a cisztát?

Figyelt kérdés

Már 15 napja késik a menstruációm, az előző hónapban is késett 10 napot. Terhes nem vagyok. Mivel már igencsak esedékes, ha el kell mennem itthonról, szoktam betenni tampont, biztos, ami biztos. Kétszer is tapasztaltam, több nap különbséggel, hogy a tampont hegye kivételkor kicsit véres volt. Ám a havim csak nem jött meg...

Múlt héten voltam nőgyógyásznál, vett le kenetet. Mondtam neki, hogy hány napja késik, és hogy előzőben is késett. Azt mondta, ha jövök vissza 2 hét múlva a keneteredményért, és még nem jött meg, kell uh.

Már teljesen kétségbe vagyok esve. :( Bogyót nem szedek (gumival védekezünk), mitől lehet ez?

Úgy félek, hogy valami komoly bajom van. Nem kellett volna más vizsgálatot is elvégeznie rajtam? Főleg, hogy most voltam először.


2013. ápr. 25. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!