Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha 9 hete jött meg legutóbb?

Baj, ha 9 hete jött meg legutóbb?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és április 11-én jött meg először.Azóta asszem 64 nap telt el.Normális ez?
2008. jún. 14. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős korban sztem ez még nem probléma. Készülj fel, hogy az első pár évben amúgy is össze- vissza jön majd meg. Legyen nálad mindig betét, hogy ne kerülj hülye helyzetbe :S
2008. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz a választ!Be lehet határolni,h kb mikor fog megjönni,vagy csak egyszer valamikor?
2008. jún. 14. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
hát majd egyszer valamikor. 12 éves vagy ilyenkor kezdödik a lányoknak valakinek csak 14 évesen jön meg. szóval semmi pánik.
2008. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, még akár évekig is eltarthat, mire pontosan beáll a ciklusod.
2008. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt aztán volt hoyg egy hónapban 2szer jött meg. Én a balesetek elkerülése végett tisztasági betétet hordtam, ha megjön ne legyen olyan a buggyim és tényleg legyen mindig a táskádban betét, hogy ha kell kéznél legyen. Ja és éjszakára szerintem mindenképpen tisztasági ha nappalra nem is, hogy nehogy összekenj mindent. Kicsit gáz így, de majd jobb lesz később, mikor kb beáll.

Ezért kell fiatalkorban nagyon figyelni a védekezésre mert iylenkor nem lehet tudni mikor van peteérés, mikor jöhet baba, mert össze-vissza jön meg.

2008. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismét kössz a válaszokat,de nálam még nem aktuális ez a baba dolog.Azért kössz.
2008. jún. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!