Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a furcsa fájdalom?

Mitől lehet ez a furcsa fájdalom?

Figyelt kérdés

Egy hete éreztem alhasi fájdalmat,szurkált a petefészkem, ovulációhoz hasonlított. Aztán ez az alhasi fájdalom nem múlt, kértem időpontot a nőgyógyászomhoz(május 2-ára adott) meg az urológiára(oda meg május 23-ra adtak.) Elmentem a háziorvoshoz is, hogy alhasi meg keresztcsonti fájdalmam van,azt mondta,szedjek buscopant :S

Januárban voltam rákszűrésen, a citológiám p2, de hpv gyanú be volt ixelve. Ott azt mondták, ez lehet gyulladás is,ne ijedjek meg, fél év múlva kontroll.

Nos, vagy 2 napja azt érzem,mintha égne a húgycsövem, vagy a hüvelyem,vagy ma már mintha a csiklómat érezném. Ha ülök vagy fekszem akkor fáj, ha járkálok nem. Ma bicajoztam is elég sokat, akkor sem éreztem. Nincs rendellenes folyásom,olyan mint máskor, habár ma reggel kijött egy kisebb darab fehér cucc, de ennyi. Nem viszket semmi, nem csíp a pisilés, csak fájdalom jelentkezik ezeken a helyeken. Nem tudom mi lehet ez...Valami gyulladás? Fertőzés?? Most vettem Valurinalt a gyógyszertárban,hátha segít. Menjek vissza a házidokihoz?


2013. ápr. 20. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!