Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mentsrtuáció alatt fájhat...

Mentsrtuáció alatt fájhat bármelyik izom/izület?

Figyelt kérdés
vagy az mástól lehet... nagyon fáj a vállam, és csak azóta hogy megjött.. nem vágtam be vagy ilyesmi... ez előfordul? :S

2013. ápr. 15. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán véletlen egybeesés.
2013. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ertem...
2013. ápr. 15. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen minden egyes alkalommal fájnak a végtagjaim, és görcsbe vannak a lábaim, derekam, hátam, még a bőröm is fáj, érzékeny, mintha influenzás lennék.

De ha most jelentkezett csak, nem hiszem, hogy összefüggésben lenne.

2013. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szokott maskor is amikor meg van... csak hogy ez kihathat akar a kezemre?... mert a has meg egyebek oke... de ez?
2013. ápr. 15. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egész szervezetre kihat,de nem kifejezetten az egyik válladra.Vagy máshol is fáj?
2013. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen mas is faj... de a vallam most kulonosen.
2013. ápr. 15. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vállfájás mástól van. Lehet,h elfeküdted,nekem régen akkor szokott fájni,ha oldalt fekve könyökölve olvastam.Erről már leszoktam,de az a vállam még most is időnként fáj. Vegyél pl.Voltaren dolót és most kíméld.
2013. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Simán lehet attól, hogy megjött. Én is észre veszem néha magamon, hogy olyankor itt is fáj meg ott is..., kellett hozzá egy kis idő, hogy össze tudjam kötni a két dolgot. De ne aggódj, ilyen előfordulhat, nem kell mindjárt komolyabb dologra gondolni! :)
2013. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem eroltettem mf. vagy fekudtem el.... egyszeruen faj...

#8... akkor ha mas is van valahogy igy... akkor gondolom attol.. :)

2013. ápr. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!