Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete múlt el a menstruáció...

Egy hete múlt el a menstruációm, erre ma megint megjött. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az volt a jellemző, hogy egy-két heteket is "késett" (1 kerek hónappal számolva, erre jön még az 1-2 hét). Most pedig teljesen meglepődtem, mert pont egy hete múlt el, és megint elkezdődött, ilyen még nem volt. Próbáltam utánanézni, miért is lehet, sokan azt írják, hogy a diéta vagy a túlaktív sport tehet róla... 1 hete diétázom és mozgok minden nap egy órát, de én ezt nem mondanám túlaktívnak. Ráadásul rendesen eszem, nem koplalok. Szerintetek?

Egyébként 20 éves vagyok.


2013. ápr. 10. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos petefészek ciszta is lehet. Jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő tud mondani.
2013. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a következőt, és ha akkor is "rendetlenkedik", akkor menj el dokihoz.
2013. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!