Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után nem tágul ki vagina? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
nekem nagyon pici kifordulásom van,fokozatos hüvelygomba miatt,ami lassan 5 éve tart,ajánlotta a doki a fagyasztásos beavatkozást, de nincs utána mellékhatás?még szűlés előtt állok, nem lesz semmi gond utána?

#méh #fagyasztás #méhszájseb #nőgyógyász #nőgyőgyászati beavatkozás
2013. ápr. 9. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy van. Mitől tágulna ki? nem egy vastag dolgot dugnak fel. De egy szülés után is vissza szűkül pedig egy egész gyerek kijött rajta. Ha nem igy lenne nem lennének sok gyerekes családok. Nekem volt fagyasztásom, az egész kb 10mp és nem fájdalmas.
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért jó dokid lehet, ha 5 éve tart a hüvelygombád!

Én a helyedben orvost váltanék.

2013. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajna 5 eve valtogatom az orvosokat es most talaltam egyet aki azt mondta egy nagyon pici kifordulasom van es a fagyasztas segitene, talan ettol nem lenne tobbet huvelygombam sem.

Nagyon sokan vannak akiknek evekig tart, nagyon nehez kikezelni, allandoan visszajon, pedig mindig elmulik, rengeteg mindent probaltam, jo lenne ha ez a fagyasztas segiteni,kicsit ilyesztoen hangzik, akkor nincs semmi mellekhatasa ugye a fagyasztasnak? semmi rossz , semmi valtozas utana?


Eddig ez az egy doki mondta h kicsi kifordulasom van , a tobbi meg ennyit sem.

koszi

2013. ápr. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!