Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete méhszáj műtétem volt...

2 hete méhszáj műtétem volt és még vérzek, ami elvileg normális, mikortól lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Kontrollra csak műtét után 6 hétre kell mennem.
2008. jún. 12. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, inkább orvossal kéne beszélned erről, de gondolom hogy onnantól kezdve hogy nem vérzel és nem fáj, lehet próbálkozni. Ha most még kb egy hétig mondjuk vérzel, rá egy hétre már biztos lehet. 4hét gyógyulási idő elég neki, bár én azért vigyáznék szex közbe, kicsit legyetek óvatosabbak.
2008. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
elveszett az orvos címe vagy telefonszáma?
2008. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ, én is erre gondoltam,nem ez a legfontosabb dolog, csak tudni akartam,persze az óvatosság a lényeg utána is. (Igazából a mütét után nem ez volt az első kérdésem a dokihoz ezért mertem itt feltenni.)
2008. jún. 13. 09:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Van orvosom és megyek is hozzá, de gondoltam ezt az oldalt arra találták ki, hogy ilyen kérdéseket is meglehessen osztani mással.(az oldal cime ezt igazolja!) És esetleg hasznos infót is megtudhatnak az emberek! Pl. ha volt már valakinek ilyen betegsége az tisztában van a következményekkel!
2008. jún. 13. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem várd ki a 6 hetet.
2008. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!