Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász-endokrinológus...

A nőgyógyász-endokrinológus hogyan kezel? Járt már valaki ilyen dokihoz? A hormonvizsgálatokat is ki kell fizetni nála egyenként, vagy csak azt hogy ő megvizsgál?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van és járok szakrendelésre, de hol jó, hol nem jó az értékem. Nagyon elegem van már belőle. Babát szeretnénk, de nem hiszem el, hogy megint fél évet várnom kell míg újra jó lesz a hormonszintem. Egyszer 3 hónapig jó volt, utána meg rossz lett. Jelenleg is rossz. Nem tudom hogy inkább magándokit keressek e fel vagy maradjak a szakrendelésnél.Nekem az kéne hogy valaki rakjon már helyre és nem fél év alatt, hanem hamarabb.
2013. ápr. 4. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ha ajtóstul rontasz a házba, még rosszabbak lesznek az értékeid

a pm betegségeknél szépen lassan kell a kezelést végezni, mert különben azonnal átcsap a másik irányba, sajnos én jártam így egy rakat gyógyszert felírtak túlműködésre, majd 3 hónap múlva vészes alulműködésem volt, arra kaptam gyógyszert, 3 hónappal később pedig megint be akartak fektetni a kórházba a nagyon alacsony TSH és a gépek által mérhetetlenül magas T4 miatt. Aztán a 6. endokrinológus után végre megtaláltam azt, aki nem össze-vissza kezel, hanem folyamatos felügyelet mellett (gyakori labor) nagyon finoman állítgatja a gyógyszerezésem, mindig csak egy picit, de ehhez idő kell. Megértem, hogy mielőbb helyre kéne jönnöd, hogy baba lehessen, de itt pont az a baj, hogy a kapkodás többet árt, mint használ.

2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!