Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani megbízható,...

Tudnátok ajánlani megbízható, kedves magán nőgyógyászt Pécsett? (Ha lehetséges, inkább nő (ket)! )

Figyelt kérdés

Már egy ideje rendszertelenül jön meg a menzeszem. Az "eredeti" 30-35 nap helyett ebben a hónapban a 42. napon tartok s több napon is barnáztam az elmúlt hónapokban két menzesz között. Meg szeretném kérdezni, mitől van ez és mivel a régi nődokim egy idős férfi már, állítólag nem fogad "régi-új" pácienseket. Ezért kérem a segítségeteket.


Mennyit szoktatok neki adni egy-egy vizsgálat alkalmával?


2013. ápr. 4. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Schunk Erzsébet ( [link] )

Nem én jártam hozzá, hanem egy barátnőm, de nagyon dicsérte, alapos, megbízható és érti a dolgát.

2013. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :-)

Nem tudod véletlenül, barátnőd mennyit adott a doktornőnek egy vizsgálatért?

2013. ápr. 4. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Az már pár éve volt, és rákszűrésre ment, 6000 ft-ot adott. Sajnos jelenleg nem tudom az ő tarifáit:(
2013. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tarifái vannak vagy amennyit gondolok, annyit adjak neki szerinted? (Pl. 5.000 Ft egy vizsgálatra.)
2013. ápr. 4. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Tarifákkal kell számolnod:(
2013. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi! S meg illik kérdezni a vizsgálat előtt a tarifát vagy ott a helyszínen tegyem ezt meg?


Szerinted a magánrendelésére vagy SZTK-ba menjek hozzá?

2013. ápr. 4. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet SZTK-ba is menni hozzá! Csak időpontot kell egyeztetni, mint mindenütt máshol. A tarifák szerintem ki lesznek írva, vagy amikor telefonon kérsz időpontot, nyugodtan kérdezd meg, hogy mire számíts, biztos készségesen elmondják, nem ciki megkérdezni:)
2013. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet. :)))
2013. ápr. 5. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Kevés a női nőgyógyász (sajnos) -
2014. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van uh-ja?
2014. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!