Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg barátnőmnek?

Miért nem jön meg barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Görcsölt a hasa, és hasmenése is volt egy kicsi, mint mindig mielőtt megjön neki, de most ez elmaradt. A ciklusa közepén kb petting után, barna folyása volt de aztán az elmúlt. Most kicsit aggódik, hogy mi van ha terhes, holott még szüzek vagyunk, a behatolás még nem történt meg. MI lehet a baj?


Válaszokat előre is köszönöm


2013. márc. 30. 15:42
 1/6 poiu ***** válasza:
69%
El nem tudom képzelni. Viszont engem elfogott egy enyhe hányinger. Mit tehetnék?
2013. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Ja, biztos, hogy nem várandós.
2013. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Lehet hogy nem állt még be neki megfelelően, ilyenkor előfordul hogy késik. Ha behatolás nem történt akkor igen csak csekély az esélye hogy teherbe essen. Ha továbbra sem jön meg neki menjen el orvoshoz, de mindenképp említse meg a vizsgálat előtt hogy még szűz, mert arról tudnia kell az orvosnak is.
2013. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menses után csináljatok terhességi tesztet.Van ami már három nappal,van ami egy héttel a kimaradás után kimutatja ha terhes.Drogériákban lehet párszáz forinttért is venni, vagy patikában de ott drágább.A két ciklus között nagy esély van a fogamzásra,ha a nemi szerv környékére bármi módon sperma kerülhetett.A barna folyás viszont nem normális,emiatt is minimum nőgyogyihoz kellene menni.Ha terhes jobb ha előbb derül ki,nem érdemes halogatni.
2013. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 18 éves....


Elég nagy pech lenne , hogyha így lenne terhes, nem tudom mihez kezdenénk. Mindig vigyáztunk hogy ne kerüljön oda sperma, a petting előtt is mindig megmosakodtam, hogy egy esetleges előző eset után ne maradjon rajtam semmi sem.

2013. márc. 30. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon kevés az esélye,de ha még is,jobb a korai felismerés,mert a 7 hétig van gyógyszeres megoldás,na nem a kórházakban,hanem magán szülészeti klinikákon,vagy külföldön.A hagyományos abortusz lelkileg fizikailag is megterhelő,nem kívánnám senkinek sem.
2013. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!