Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka? 15L

Mi lehet az oka? 15L

Figyelt kérdés
Az intim helyen megjelentek valamilyen sargas foltok. Nem olyan nagyok, se nem aprók. Betegség okozhatta vagy mi?
2013. márc. 29. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél, mert megbízható választ csak ő tud mondani. :)
2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt valószínű, hogy gombás fertőzés.. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz vele!
2013. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszketés,csípő érzés, büdösség, sárgás, zöldes folyás van-e?
2013. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs egy se közülük, s még viszketni se viszket. Csak ma észrevettem, hogy van ott valami, s egy kicsit megijedtem
2013. márc. 29. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el néhány napon belül, akkor érdemes lenne esetleg orvosnak megmutatnod.
2013. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Aki azt mondja, hogy látatlanban tudja, hogy van-e bajod vagy nincs, arra ne hallgass, mert nagyon felelőtlen, csak az egészségeddel játszik! Te is beláthatod, hogy látatlanban nagy felelőtlenség bármit is mondani.
2013. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy valami komoly lenne, de azért ha nem múlik el mondjuk 1 hét alatt, akkor menj el nőgyógyászhoz valóban.
2013. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem is volt,de aztán kiderült hogy csak kosz volt. Mosd meg jól.
2013. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szoktam mosni naponta 2szer is.....nem lehet h kosz legyen:)
2013. márc. 30. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!