Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik ilyen? A petefészkem...

Létezik ilyen? A petefészkem "felcsúszhat" a vakbelem helyére?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kimaradt a menstruációm,eddig mindig pontos volt,soha nem maradt ki.(8 éve).

A múltkor azt vettem észre,hogy ha járok,guggolok,akkor mozog a vakbelem helyén valami.Említettem is anyának,igazából nem is törődtem vele.Hátfő óta fájdalmat érzek a vakbelem helyén.Hétfőn hánytam is,azóta nem.Tegnap voltunk bennt a kórházban,és mivel nem tudták megmondani mi bajom van azt mondták ,ha gondoljuk menjünk át a nőgyógyra.Ott azt mondtál,hogy a petefészkem a vakbelem helyén van,közel sincs a méhemhez.2*műtöttek már petefészek cisztával.Kézzel is kitapintható,én is érzem.Azt mondták,hogy e-miatt maradt ki.Létezik ilyen?(Bocsi,ha nem vmi. világos,de most valahogy nem tudok fogalmazni)

17/l

ui:nem vagyok terhes,szűz vagyok.


2013. márc. 28. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hallottam nég ilyet.Elképtelhetö...Vándor vese is van...

Sajnálom,hogy ilyen fiatalon már 2x mütöttek ciszta miatt. :(

2013. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez nem lehet valami gyakori. nagyon sajnálom.

remélem nem fog nagy problémát okozni a gyermeknemzésben.

érdemes lenne jobban kivizsgáltatni magad, csak van rá valami megoldás. nem szabad annyiban hagyni, a saját egészségedet veszélyezteted.

2013. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úristen
2013. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!