Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg? 14/L

Mikor jön meg? 14/L

Figyelt kérdés
Tudom, nem lehet elöre "megjósolni" de köbö mikor jön meg az elsö menstruációm? Két éve van fehér folyásom, sokszor van alhasi fájdalmam, és már mindenhol szörös vagyok. És aki válaszol az leírná azt is hogy neki mikor jött meg? Köszi :))
2013. márc. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik pillanatban megjöhet az első menstruációd.
2013. márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sokáig volt fehérfolyásom, sőt mai napig is van, pedig már lassan másfél éves menstruálok... nekem legelőszőr 12 évesen jött meg, majdnem már 13 voltam. én is már nagyon vártam, de általában mindig akkor szokott megjönni a lányoknak a betegsége, amikor a legkevésbé sem számítanak rá :)

am kérdezd meg Anyukádat, Mamádat, Nővéredet(ha van), hogy nekik mikor jött meg, mert valószínű, hogy neked is valamikior akkor fog!

2013. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyukámnak 15 évesen, mamám nem él, nővérem nincs :/
2013. márc. 28. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

anyának 13 évesen,nekem a 14 után 3 hónappal.

előtte 2,5 évig volt folyásom,de a doki szerint már előbb is megjöhetett volna nekem,már rég fejlett voltam.

ha 2 éve van folyásod,akkor akármikor! de ahogy már írták és én is alátámasztom: akkor jön,amikor nem számítasz rá!

ha megváltozik a folyás,akkor biztosan megjön!

15L

2013. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen szánkózás közben, barátnőmnek 10 évesen, anyukám barátnőjének 16 évesen. Ez nagyon változó, ne aggódj, örülj neki, hogy még nem fáj a hasad és nem vérzel!
2013. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!