Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg fontos időpontba...

Miért jön meg fontos időpontban az első menstruáció? (pl. úszás, nyaralás, farsang, tábor, évfordulók)

Figyelt kérdés

sok ismerősömnek akkor jött meg,amikor kellett volna menni valahova,történt valami számukra fontos. szóval "furcsa" időpontba jött.

barátnőmnek farsang előtt,két lánynak táborban,másiknak ki mi tud napján,valakinek nyaralás alatt. de sokaknak karácsonykor,nőnapon. nekem pont biciklizés előtt.és egy csomó helyen olvasom hogy "pont ez volt,pont az történt"..


a véletlen műve? de ennyi esetben? vagy csak az élet iróniája?



2013. márc. 27. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a menstruáció alkalmazkodik az emberekhez, hanem fordítva.
2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez a véletlen műve.Neked kell alkalmazkodnod a menstruációhoz,és nem fordítva,ahogy az első válaszoló mondta.
2013. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A nagy izgalomban hajlamos meg jönni hatással van rá az izgatottság a nyaralás maitt..
2013. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. csak nagyon furcsa a dolog.
2013. márc. 28. 14:33
 5/5 anonim válasza:
Ó egyáltalán nem a véletlen műve! Mikor még kisebb voltam és nem volt még meg, hitetlenkedve hallgattam az egyik rokonom "panaszkodását", hogy neki mindig akkor jön meg, ha valami fontos dologra készül. Most már elhiszem neki, mert velem pont ugyanez történik. :/ Az első akkor jött meg, mikor az osztállyal mentünk a várva várt uszodai kirándulásra, és ezután sorozatosan szerencsétlen időpontokban történt. Barátnőm medencés szülinapi zsúrja-megjött. Hónapok óta tervezgetett csládi kirándulás a Balcsihoz-megjött. Osztálykirándulás-megjött. Valamilyen verseny-megjött. Mostmár akármilyen nagyobb esemény történik, pakolom is be a neszeszerbe a szükséges holmikat, akárhanyadika is legyen. Bár szerencsére már javult kicsit a helyzet, de az első pár évben nagyon rossz volt. Én is kíváncsi vagyok mi lehet emögött...
2014. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!