Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy 10-11 nap késés után mégis csak megjött a menstruációja? Sürgős

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze! Volt, hogy fogamzásgátló mellett késett 1 hetet, pedig akkor már 1-2 éve szedtem és sosem fordult elő ilyen. Megesik, főleg ha mondjuk fogyókúrázol és felborul a hormon háztartásod, vagy stresszesebb időszakod van.
2013. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg pedig nem voltam terhes,de a vasfű gyógytea (ízesíteni tilos) éhgyomorra és napi 3X meghozta.
2013. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már igen! Pedig gyógyszert sem szedek, terhes sem voltam sosem, és felnőtt is vagyok. Egyszer fogyóztam és azért késett, máskor meg nem tudom, talán ideges voltam vagy nem tudom. De nálam gyakori a késés még most is!
2013. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem elég rendszertelen, sokszor késik ennyit (vagy még többet is).
2013. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt igen, pont 3 napja volt az első ilyen esetem... 3 napja jött meg valamivel több mint egy hét késés után. De mivel általában pontosan jön meg, nagyon berezeltem, csináltam is egyből 2 tesztet...már nevet választottunk a gyereknek meg minden:D életemben nem örültem még ennyire neki...
2013. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy mióta menstruálsz. Ha nincs 2 éve, akkor hónapokat is kimaradhat.
2013. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem néha napra pontos,néha pedig 2 hétig késik.Nem tudom miért lehet,nálam a stressz és a fogyókúra miatt.Vagyis gondolom...:) 18/L
2013. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
stressz az van,de nem fogyózom,csak most kezdtem el szedni,26 vagyok
2013. márc. 25. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!