Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok, és egyáltalán nincs mellem, fehér folyásom se...semmi. Ez normális?! Olyan rossz ilyen különcnek lenni, mert az összes barátnőmnek van már melle én meg totál lapos vagyok. Néha fáj a mellem, de a hasam/alhasam az gyakrabban. Nektek mikor jött meg? Vagy a hasfájás már egy jel??És mindenképp lesz fehérfolyásom?
2013. márc. 20. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen jött meg. Előtte nagyon kis idővel kezdődött el a folyás. Igen, ez általában a nőknek szokott lenni. Nekem menstruáció után kezdett el fejlődni a mellem, viszonylag én is későn érő voltam már az osztálytársakhoz képest, mert addigra már alig volt lány aki ne hordott volna B-s melltartót. Nekem meg az A-ba se volt mit tenni. :)
2013. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd minden kialakul ne izgulj!
2013. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mell genetikai dolog és még nőhet, a hasfájás igen tünet! még a fehérfolyás hiánya sem gond egyenlöre, még simán ráérsz! Sok lánynak a folyása kezdete után hamar meg is jön! Örüljön neki hogy nincs a mensi körüli macera már 10éves korod óta!
2013. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi lánynak már nagyobb a melle, mert egyrészt ők ettől semmivel sem értékesebbek, másrészt senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik! Van aki előbb érik testileg, van aki később!
2013. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.En 13 eves vagyok es meg nekem sincs meg semmim.Nekem is rossz azt latni,hogy az osztalytarsaimnak mar van melluk,de nem vagyok egyedul az osztalyban ,mert egy csomo baratnomnek sincs meg semmi.Szerintem ne szomorkodj,majd megno :) Amugy hany kilogramm vagy?
2013. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
40 kiló és 152 cm. Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esik :)
2013. márc. 20. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh akkor még sokat kell fejlödnöd... Jobb is ha még nem jön meg mert sok lány azután már nem nö és azért pár cm még rádfér! Én sem nöttem miután nagylány lettem! 162cm vagyok és 12 voltam mikor megjött.
2013. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%
Nyugi lanyok es 15 eves vagyok es nekem sincs mellem..:) majd lesz nyugiii nincs para..:)
2013. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!