Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Egy hete feldugtam magamna...

Kb. Egy hete feldugtam magamnak egy banánt. Azóta nagyon fáj a vaginám, ha mosom, és szex közban is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

este feldugtam magamnak, másnaptól már fájt. De csak akkor ha hozzáérek, és a szex sem olyan élvezetes már. Orvoshoz meg félek elmenni, mást tudtok nekem tanácsolni?

vagy elmúlik magától, csak kitágultam?

köszi minden választ!



2008. jún. 10. 14:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%

"Orvoshoz meg félek elmenni, mást tudtok nekem tanácsolni? "


Na látod. Ahelyett, hogy egy szakemberhez fordulnák, inkább megkérdezed a neten. Miért kell minden világgá kürtölni?

Nem olyan gonoszok az orvosok sem, mint a tv-ben mondják.

2008. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félsz a dokitól, de szerintem csak ő tudná igazán megmondani, hogy mi a bajod. Az is lehet, hogy nem volt igazán steril a banán és elkaptál valami fertőzést! Azt pedig komolyan kell venni. Vagy az is lehet, hogy felsértetted a vaginád falát, ami szintén begyulladhatott, ha már egy hete nem múlik a fájdalom. Szóval mindenképpen menj dokihoz, mert ha nem veszel erőt magadon most, később sokkal nagyobb bajod lehet. Legközelebb inkább vegyél egy vibrátort! :)Remélem nem lesz semmi komoly bajod! :)
2008. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, és igazatok van!
2008. jún. 10. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a banánt érlelik ezer millió vegyszereel is kezelhetik meddigre megveszed. ami azt jelenti hogy lent sokkal érzékenyebb vagy, így lehet hogy kicsipte, csak súlyosabb bejod ne legyen töle mert ezek a vagyszerek nem a legjobbak. ha nem vészesen fáj akkor vegyél patikában intim öblögetöt ami segíti gyógyulni. nem olcso mulatság mert nekem a dokim most ajánlott mert egy kis sebet fedezett fel bennem, és 4000 Ft a legolcsobb.
2008. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az orvosi ellenőrzés mellett voksolok. Megértelek, mert gondolom azért próbálod elkerülni, hogy hozzá kelljen fordulnod, mert ciki lesz, mikor beszámolsz, hogy mi is az oka. Elhiszem... De ne aggódj, mert nem fog törődni vele, ő segíteni igyekszik majd. Szerintem is megsérült a hüvelyfal. Azzal pedig jobb vigyázni, mert nehezen gyógyul. Minden jót kívánok neked és csak legyél bátor!
2008. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is doki, de nem kell feltétlenül elmondani mi okozza a bajodat, mert banán nélkül is előfordulhat, hogy elkapsz egy fertőzés. Nyugodtan mondd hogy kipróbáltad az intim zuhany és lehet hogy nem volt steril. simán okoz ilyet az is, hiszen a hüvelybe kell bevezetni. Nem kell aggódni. lehet hogy kell egy kúp, vagy más antibiotikum. tényleg a banán 18kg van egy dobozban és azért van fóliában mert érlelőgáz van benne, mert zölden szedik le..tehát jócskán volt rajta vegyi anyag..ráadásul sötétben csak akkor érik, ha baktériumok vannak körülötte, meg meleg. A hüvelyben további jó meleg van...
2008. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszike a segítséget!
2008. jún. 10. 19:01
 8/11 anonim válasza:
27%
na ide figyej okoskam ha fol dugtad a bantot akkor szenvedjel is meg mert az csak nemugy van hogy fol dugom es man nekem jo.de te segitseget kersz orszag vilagtol de akkor amikor est megteted akkor miert nem kertel tanacsot.vagy talan ojan ronda vagy hogy csak a banant segit rajtad?de aszt tanacsolom neked hogy maskor ne vedd elo a banantot mert az istentol bunt jelent.hanem vegyel egy sepronyelet es jo nyomd fel amig nem erzed hogy segitsegre van szukseged.de huje pina.es vigyaz nenyallazzal met roszul jarsz.........
2008. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
22%
:)))))) na ez tok jo volt!!!
2008. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%

IGY JÁRTÁL MINEK NYOMSZ FEL EGY BANÁNT?

MIÉRT NEM EGY ANANÁSZT?

2009. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!