Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki Kaposváron...

Járt már valaki Kaposváron dr. Szilágyi András endokrinológushoz? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom PCO-t állapított meg nálam, felírt gyógyszereket, de a TSH-m még mindig magas...Már bejelentkeztem hozzá, de csak április elejére kaptam időpontot. Kíváncsi vagyok van-e olyan köztetek, akinek ő segített? Nagyon bízom benne, hogy nekem is fog tudni segíteni.
2013. márc. 20. 14:19
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én is azon gondolkozom, hogy hov a kérjek időpontot. Hozzá vagy a Dr. Rucz Károlyhoz.

Az Aponyiba kértél időpontot?

2013. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, április 5-re kaptam. Nagyon jókat mondtak róla kórházban, nagy a szaktudása. Ti mióta próbálkoztok?
2013. márc. 21. 19:19
 3/6 anonim válasza:

Oh április 5, az mindjárt itt van. :) mi nem probálkorunk. Egyelőre. Van egy 10 éves fiam és szinte azóta nem tudok lefogyni sehogy, szó szerint sehogy. Hosszú hónapok alat megy le max. 3kg. Aztán kiderült, hogy nem is én vagyok az ügyetlen, hanem PCO gyanus vagyok, de még nem találtam olyan orvost, akit ez igazán érdekelne, vagy tudna és akarna is segíteni. Szóval én nem elsősorban babát szeretnék, hanem egy orvost, aki végre ért a PCO-hoz, segíteni is tud és tesz is valamit azért, hogy normálisak legyenek az értékeim. Helyre álljon bennem a rend és sikerüljön megszabadulni a kilotól.

Ti már régóta szeretnétek babát?

2013. márc. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, ez nekem is probléma...én szinte mindig ugyanannyira tudok csak lemenni, lejjebb sose bármit teszek. Mellette hullik a hajam, minden hajmosásnál kijön egy maréknyi és bár van bőven - azért ez nagyon zavaró. Ja és folyamatosan fáradt is vagyok bármennyit pihenek. Nekem 2 éves a kisfiam és neki szeretnénk kistesót, már 8 hónapja próbálkozunk és már tudjuk, hogy miért hiába :(( Sokat várok ettől a dokitól. Ráadásul nekem TSH-m is nagyon magas ahhoz, hogy teherbe tudjak esni....Sok sikert a dokihoz Neked is!
2013. márc. 23. 13:59
 5/6 anonim válasza:
Szia! Na mi volt? Viccesen hangozhat,de még így "ismeretlenül" is gondoltam ma rád.
2013. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de aranyos vagy!:) nagyon jó fej a doki megvizsgált, azt mondta a cysta nem kitapinthatóan kemény, de ami megdöbbentett, hogy szerinte az FSH szintem nagyon magas 17 a 10-es "jó érték" helyett, ami szerinte a peteérés hiányára is utalhat. Ő azt mondta, hogy addig ne szedjem a closty-t, amíg a ciklusom 3-5. napján nem végeznek rajtam USG vizsgálatot, meg vérvételt... össze vagyok zavarodva teljesen...
2013. ápr. 6. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!