Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra helyreállításához...

Hüvelyflóra helyreállításához mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most gyógyulgatok a hüvelygombából, de valamivel a gyógyszeres kezelés után helyre kéne tenni a dolgokat odalent. Amit az orvos javasolt nagyon drága, és hátha van valami olcsóbb módja is a dolognak. Ha valaki tud tanácsot/ötletet adni azt szívesen venném! köszi!
2013. márc. 19. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lactofeelt hüvelygélt használok. Ez is drága 7 db van benne és 3200 ft, de nagyon jó. Ezt később is lehet használni megelőzés végett.
2013. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azt szoktam csinálni, hogy egy tampont beleteszek egy kis kefirbe vagy natúr joghurtba, azért szívja fel, de túlzottan ne, mert akkor nagyon megdagad. És felhelyezem egy éjszakára. Eddig mindig segített. És olcsó. :)
2013. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek! ezt a joghurtos dolgot kipróbálom!:)
2013. márc. 19. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:

kefír nem jó!

Joghurt nekem is hatásos volt

2013. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaukázusi kefirrel nekem bevált.
2013. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!