Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok? Kinek...

Mik a tapasztalatok? Kinek mennyire hat menstruációs görcsökre az algoflex forte?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 22:58
 1/8 anonim válasza:
89%

Rengeteg fájdalomcsillapítót és görcsoldót kipróbáltam már és ez az EGY, ami nekem tökéletesen használ. Kipróbáltam az algoflex m-et is, ugyanúgy hatott, nem tapasztaltam nagyobb különbséget, de árban a forte jobban megéri.

Midig nagyon erős görcseim vannak az első napon, de úgy, hogy már reggel, mielőtt megjönne már akkor beveszek egyet, konkrétan SEMMI fájdalmam sincs.


21/L

2013. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem semennyire nem hatott. Sőt semmilyen gyógyszer nem hatott, pedig rendesen túladagoltam őket (hipochonder létemre, mert annyira fájt).

Hánytam és elájultam a fájdalomtól.

Ami segített:

Magnézium pezsgőtabletta

Kalcium pezsgőtabletta

Ligetszépe kapszula


Mindezek rendszeres szedése, és menstruáció előtt és közben egy nagyon picit többet.

Azóta nincsenek görcsök. Érdemes kipróbálni

2013. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Algoflex-m vált be,rövid időn belül telesen megszünteti a görcsöket.
2013. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek kipróbáltam és nekem szerencsére használt kb 10perc alatt elmúlt a görcs
2013. márc. 20. 07:56
 5/8 anonim válasza:

Valaha volt No-Szpa tbl. volt meristin tbl. és kúp is( ez utóbbi gyorsabban hatott) A mai szerek csak árnyékai

a régi gyógyszereknek..... meg kb 10 szeres árakkal !

2013. márc. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használjatok Meristin tablettát vagy kúpot, ne ezeket a mostani állítólag "korszerűbb", "jobb" vackokat szedjétek. Ez remekül bevált, évtizedes szer a harántcsíkolt izomzat görcseinek oldására. (Epe, menstruáció, stb.) Érdemes reggel-este egy-egy szemet bevenni, ami relaxált állapotban tartja az izomzatot a kritikus időszakban.

A régi gyógyszerek generációkat tartottak sokkal kevesebb mellékhatással - sokkal jobb állapotban...

2013. márc. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra készítettek egy másikat, algoflex m....
2013. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 feheragyar válasza:
meg nm probaltam de azt mondjak h valamennyire segit
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!