Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek méh gyullad...

Melike11 kérdése:

Volt már valakinek méh gyulladása?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint méhgyulladásom van,de a vizsgálat során nem látott semmi eltérést.UH-on sem látott semmit.De diagnózisnak azt irta hogy heveny méh gyulladásom van.Elküldött vérvételre és vizeletre de minden negatív.A laborom szerint nincs gyulladásom. Doxyciclint irt fel rá.Lázam nincs csak 3 hónapja fáj a hasam(méhem).Valakinek volt már ilyen betegsége?És mik voltak a tünetek?

2013. márc. 13. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is van szinte folyamatosan de nálam is negativ minden. Legutóbb már a proktológiára küldek vakbél gyanúval.

Konkrétan le akar szakadni a derekam. Hátul fájt a csípőm derekam körben nagyon, mintha meg akarna volna jönni. Akkora hasam volt mint egy 5 hónapos terhesnek. A buszon volt aki meg is kérdezte mikorra várom. Elsírtam magam. :( Nem vagyok terhes!! Candida fertőzésem van semmi más lehet attól van nem tudom.

2013. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már??
2013. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamivel jobb de nagyon viszketek és ég :(Kedden megont megyek egy másik nőgyógyászhoz.
2013. márc. 17. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is gombád lehet :( Az szokott viszketni és égni. Nagyon makacs engem már 10 éve nem tudnak kikezelni ..
2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy gombám van e de lehet hüvelygyulladásom is.Nekem szeptemberbe derül ki hogy ureaplazma fertőzésem van,kaptam rá doxycyclint,de lehet hogy nem múlt el és attól fáj a hasam meg attól viszketek.Ugy hogy úgy döntöttem hogy megyek a nemibeteg gondozóba mert a nőgyógyász nem vesz le sose kenet mintát.Ott majd kiderül hogy mitől viszketek és mitől fáj a hasam.Csak várni kell rá 2 hetet az eresményre+ párom is jön velem,őt is megvizsgálják.Nekem 1,5 fél éve viszket.Már kinomba sirok hogy ilyen nincs!!Sose múlik el??Már tiszta depresziós vagyok e miatt....páromal se tudok lenni mert nagyon ég belűl és fáj is:(
2013. márc. 18. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez csak 10 éve már :( Szexuális életem szinte nincs is. Mondjuk elhagyott a párom (nem emiat) igy annyira most nem zavar ez a része. Hát igen nagyon rossz, nekem már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Igy leélni egy életet nincs kedvem és nem sok esélyt látok rá, hogy valaha is kikezelnek. Kaptam én is egy patikányi gyógyszert de semmi nem használt. Mostanában a húgyúti fertőzést már vesémnél is érzem lehet feljebbment.. :S

A nemibeteg gondozóba csak időpont kell, beutaló nem?

2013. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én Miskolcon lakom és ide nem kell időpont,sztem azért mert kevesen járnak oda az emberek. Valjuk be kicsit ciki oda menni mármint nekem az.De ha muszáj akkor muszáj. Holnap megyünk reggel.
2013. márc. 19. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, itt kérdezek, mert itt nagyobb esélyét látom a válasznak. Nekem nagyon fáj a méhem 4 napja, a szeretőm hevesen meglökdöste aktus közben. Lehet valami komoly bajom ettől? Méhszájsebet csinálhatott, vagy a méhszalagoknak árthatott ez inkább? Vagy ez is méhgyulladás?

Van vele valami teendő?

2013. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!