Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves vagy még nem jöött...

14éves vagy még nem jöött meg, ez fura? És közrejátszik az hogy ritkán maszturbáltam?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még teljesen normális 14 évesen. 16-ig kell megjönnie. A maszturbációnak semmi köze hozzá. Semmi egészségtelen ninsc abban ha önkielégítesz. 28/N
2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz, ehhez semmi köze a maszturbálásnak.
2013. márc. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Függ a testalkattól,a genetikától meg a családi (pszichés) körülményektől is.
2013. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki-mert addig a magasságod növekedik.onnantól már semmit.nézzük a pozitiv oldalát a dolognak,és semmiképpen ne keseredj el-teljesen természetes és nem kóros.élvezd a szitut:))
2013. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam hogy az egészségtelen életmódra utal ha korán megjön. Ne irigyeld őket.

[link]

2013. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lipp Marianna válasza:
100%
Ez ebben a foramában hülyeség. Én 12 voltam és teljesen egészséges, normális életmódot éltem. Egészségesen étkeztünk, sok zöldség, gyümölcs. Sportoltam, kirándultam. Tiszapart, napfény. Rendes gyermekkorom volt. Viszont anyukám 16 volt. Az életmód, az étel, a genetika(akár milyen ágról is lehet) befolyásolhatja. Az állatokat hormonkezelhetik, mi megesszük. Ezek is befolyásolnak. A tejtermékek, a hús, vagy amiben állati van. Nem baj, ha 14 évesen még nincs, hisz még időben van minden. Legalább nem kell vele bajlódni.
2013. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6/ Igen 6/ az állatok kapnak tápszert, de nem hormonokat, felesleges itt vegetáriánusi reklámokat terjeszteni-- ez hindu barbarizmus.


az én koromban nem kaptak az állatok tápszert és semmi, mert még nem volt csak takarmány és még se értem gyorsan, 17 elmúltam és szűz voltam és nem volt mensesem, de még nem is maszturbáltam, mert nem volt igénye rá a szervezetemnek, eszembe se jutott mim van, mim nincs, csak a a húgomnak mensese volt-- akkor piros festékkel befestettem a vattát mert szégyelltem hogy nekem nincs. Holott mindenki máskor érik hormonálisan, máskor válik középkorúvá, máskor kezd el öregedni szervezetileg.


De az is igaz elmúltam 70 éves de még nem ősz a hajam és az idegenek azt gondolják, még csak 50 múltam, annyira igaz, hogy ha idősebekkel, nálam fiatalabbakkal (60 tól felfelé) beszélgetek, akkor még véletlenül se árulom el hogy én idősebb vagyok náluk, mert csak fájdalmat vagy megdöbbenést okoznék.


szóval kérdező egyél nyugodtan bármit és vegyesen és majd akkor menj el orvoshoz ha ez a probléma 16-17 elmúltál. A gyógyszeres hormonkezeléseknek pedig nem vagyok reklámozója, mert minden gyógyszer amit bekapunk még a hormon is, a vérrel mindenhova bejut-- igy az alvó petékhez is.


Attól tartok épp az orvosi hormon és egyéb gyógyszerek- különböző testépítők váltották ki azt, hogy egyre több a MÁSSÁG. Mert beleavatkoznak az ivarsejtek fejlődésébe, átírják annak a kisugárzását, energetikai erejét.. így becsapják egymást az ivarsejtek a petesejt vagy épp a hímivarsejt. De még akkor se szabad hormon gyógyszert szedni ha valaki veszélyeztetett terhes, mert megváltozhat a nemiség jellemzője a magzatnak. Inkább pihenni és nyugodt életet kell élni-- ha még is megakar szakadni a terhesség akkor pedig engedni kell, mert a Tudata a szervezetünknek valamit nem talált egészségesnek a magzatnál.


szóval Kérdező egyél húst és fogyasszál tejet csak ne dobozost az agyon pasztörizált-- a tej, női hormonokat tartalmaz, a hús pedig erősíti a test-energiádat vagy is az idegrendszert, s erősíti a fizikai állóképességedet.

2013. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maszturbációnak semmi köze hozzá (különben hogy érted azt, hogy "ritkán" maszturbáltál? Hogy szerinted "túl" ritkán, vagy hogy egyszer-kétszer előfordult, de ezt helytelen dolognak érzed...) Szóval az igaz, hogy mindenhol azt hallani, hogy 12 éves korban "normális" az első menstruáció, de én is majdnem tizennégy voltam már, amikor először megjött. Egyik tesóm meg tizenöt... Szóval nincs ezzel semmi baj, tizenhatéves korodig bőven ráér.
2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!