Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek a furcsa...

Mi lehet ennek a furcsa folyasnak az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 eves lany vagyok, rendszeresen elek nemi eletet. Kb. fel eve törtent meg elöször, hogy szex közben verezni kezdtem, valojavban nem is ver ez hanem barnas, veres furcsa szagu valladek. Egy ideig azt gondoltam a vadabb szex miatt, vagy esetleg valamifele kontaktverzes lehet. Aztan mar eleg zavarova valt es elmentem nödokihoz. Külföldön elek es mindenkeppen magyar orvost akartam talalni. Meg is talaltam.Megvizsgalt es felirt ket hüvelykupot. Vett kenetet is az negativ lett. Vegeztem a kupokkal, megjött a menstruaciom, majd mikor elmult ujra szexeltünk es kb 10 napig teljesen tiszta es egeszseges voltam odalent. Aztan most par napja ujra "verzek" s kiszamoltam, hogy ez napra pontosan a peteeresemkor tert vissza. A baratom szerint is mindig igy van, hogy menstruacio utankb masfel hetig teljesen tiszta. Ujra bejelentkeztem a nödokihoz, akiben nemigen bizok, de mas itt nincs. Az lenne a kerdesem, hogy tapasztalt-e valaki hasonlot, ti mire gondoltok mi lehet...?? Mar nagyon el vagyok keseredve.



2013. márc. 11. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A középidős (ovulációs) vérzés normális. Sok nőnél előfordul.
2013. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt!

De az is normalis, hogy mindig ez van? Hogy barnas-veres es furcsa szagu, kellemetlen. Nemhiszem, hogy jo ez igy, hogy kb tiz nap az eletemböl amikor nem jön belölem semmi szex közben, aztan peteeres aztan menstruacio. :S

2013. márc. 12. 11:46
 3/3 A kérdező kommentje:
marmint egy honapban.. :D
2013. márc. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!