Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzim, vagy szimplán...

Késik a menzim, vagy szimplán csak megint rendszertelen?!

Figyelt kérdés

A szülésem óta (2 éve) rendszertelen a ciklusom 27-35 nap között ingadozik. Ma járok a 35. napon, de még nem jött meg. Ennél nagyobb ingadozás még nem igen volt (csak serdülő koromban). Tegnapi teszt negatív lett. Mivel nem tudom hány napos a ciklusom, azt se tudom honnantól számít késésnek, ill. mikortól lehet tesztelnem. Február 20-án voltunk együtt utoljára a férjemmel megszakítással "védekeztünk" (mióta ismerjük egymást így csináljuk), ami sanszos, hogy a peteéréssel is egybe eshetett...Még egy fél évet akarunk várni a kistesóval, de tök úgy érzem, most "bekaptam a legyet"Örülnék is meg nem is...Szerintetek mikortól tesztelhetek újra, de ezúttal biztos eredménnyel??


köszi a válaszokat


2013. márc. 9. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!