Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászom hüvely és méh...

Nőgyógyászom hüvely és méh körüli szövet gyulladást állapított meg. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Kaptam rá gyulladás gátlót,és 3hónapig másnaponta lúpot kell használnom,utána kontroll.Egyik ismerősömnek meséltem,és a frászt hozta rám,mert azt mondta hogy az ilyenből lesz a rák.most csinált egyébként rákszűrést is a doki,az jó lett.De mégis úgy meg ijedtem.Ez olyan sokára fog elmúlni,hogy 3hónapig kell a kúp?Vagy mivel tudnám még segíteni a gyógyulást?
2013. márc. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladásból nem lesz rák, ez butaság.
2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csináld amit a doki mond, használd addig a kúpot. Keress rá a candida diétára és próbáld betartani, vegyél grapefuit mag cseppet, ami gomba és vírusölő és minden nap 5 cseppnyit igyál meg. Muszáj felerősítened az immunrendszered!
2013. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz ebből rák! A dokira hallgass, ne a sarki fűszeresre, mert az tényleg mindent tud...
2013. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!!
2013. márc. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!